tel (0048) 530 990 377    mail biuro@dextratwa.de

Mając jednolite wartości nie sposób iść różną drogą, poznaj nasze.


Dobór wysoko wykwalifikowanego personelu, odbywa się w sposób przemyślany i oparty na pozytywnych metodach wypracowanych latami.

Każdy przedsiębiorca, dba o płynność finansową swojej firmy. Sezon urlopowy, czy też dodatkowe zlecenie, może spowodować braki personalne. Te natomiast, wpływają na pogorszenie wydajności przedsiębiorstwa. Zatrudnianie pracowników tymczasowym redukuje koszty przy jednoczesnym podniesieniu zysków.

Wychodzimy Wam na przeciw proponując:

-kompleksową rekrutację, opartą na dwukrotnym kontakcie z kandydatem celem weryfikacji jego predyspozycji zawodowych i osobowościowych na dane stanowisko. Sprawnie, szybko i skutecznie,

- formułowanie ogłoszeń, przekazywanie warunków współpracy, dbanie o niezbędne formalności. Uczciwie oraz przejrzyście,

- uzyskanie najlepszej kadry, dlatego w przypadku braku zadowolenia z pracownika tymczasowego, zapewniamy oddelegowanie kolejnego, który spełni Państwa wymagania. Bezpiecznie, profesjonalnie, kompleksowo,

- monitoring przebiegu pracy w miejscu jej wykonywania, celem utrzymania najkorzystniejszych warunków dla obydwóch stron. Odpowiedzialnie i konsekwentnie.

Nasz poziom satysfakcji mierzymy poziomem zadowolenia współpracujących z nami pracodawców i pracowników, dlatego z radością zapraszamy do kontaktu i zapoznania się zakresem działalności DEXTRA Sp. z o.o.