tel (0048) 530 990 377    mail biuro@dextratwa.de
Nasze wsparcie. Twoje oczekiwania. Wspólne korzyści.
 
cv

Wielopłaszczyznowa rekrutacja pozwala nam najlepiej dopasować kandydata do oferowanego stanowiska, dzięki czemu podczas pracy tymczasowej, czujesz, że jesteś w odpowiednim miejscu.

Dbamy o Twój czas, dlatego po otrzymanej aplikacji rekrutację przeprowadzamy najpierw telefonicznie. W ten sposób możemy poznać się bliżej bez narażania Cię na straty czasowe.

Chcesz uzyskać pracę w atrakcyjnych warunkach finansowych? Nam nie jest to obce. Na zachodzie działamy w myśl zasady równej płacy. Czyli pracownik oddelegowany z Polski otrzymuje stawkę, która figuruje dla rodzimego pracownika. W Polsce, uzyskujemy wynagrodzenie, adekwatne do wykonywanych czynności.

Wszelkie formalności spoczywają po naszej stronie. Przygotowujemy, weryfikujemy i tłumaczymy dokumenty. Dzięki temu możesz skupić się na rozwijaniu kompetencji zawodowych, w czasie gdy my dostarczymy Ci przejrzystych informacji.

Monitorujemy przebieg pracy, aby każda ze stron była zadowolona. Bezpieczeństwo i satysfakcja, to podstawa, która zostaje zapewniona, m. in. dzięki elastycznym działaniom w przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości.

Wielokrotnie nasi pracodawcy decydują się na stałą współpracę z pracownikami tymczasowymi. Kolejna część z nich zwiększa ilość potrzeb personalnych. W efekcie stale proponujemy Wam rozwiązania na rynku pracy, które pozwalają zapewnić rozwój i stabilność finansową.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.